Müük ja lepingute koostamine 

BCC CONSULT OÜ – üks juhtivaid operaatoreid juriidiliste ja konsultatsiooniteenuste turul Eestis pakub oma klientidele – äriühingutele ja füüsilistele isikutele -  erinevat tüüpi tsiviilõiguslike lepingute professionaalset koostamist  juriidiliste küsimuste lahendamiseks finantsmajandusliku tegevuse käigus vabariigi territooriumil.  

Ei maksa ära unustada, et äri tegemine mis tahes riigi territooriumil on seotud teatud juriidiliste raskuste ja majandusalase seadusandluse spetsiifikaga. Kogenud juristide abi on parim viis vältida probleeme finantsilise, raamatupidamisliku ja juriidilise dokumentatsiooni pidamisega.

Meie firmas töötavad kõrge tasemega professionaalsed spetsialistid,  kellel on suur juriidilise dokumentatsiooni koostamise kogemus erinevat tüüpi ja liiki finants–majandusliku tegevusega äriühingute tegevuse jaoks.  Me tagame ideaalselt õige lepingute koostamise vastavuses Eesti tsiviilseadusandlusega. mis vabastab meie kliendid probleemidest ja juriidilistest formaalsustest äritegevuses.

Koostöö meie ettevõttega garanteerib Teile pretensioonide puudumise riiklike kontrolliorganite poolt ning võimalikud finantsilised ja ajalised kaotused vaidlusaluste juriidiliste situatsioonide lahendamisel. me mitte üksnes aitame Teil õigesti koostada tsiviilõiguslikku lepingut,  vaid anname ka kvalifitseeritud konsultatsiooni tekkivate juriidiliste vaidluste lahendusvariantide osas  Teie majandustegevuse käigus. 

 

Meie võimalused

Firma BCC CONSULT OÜ professionaalsed juristid aitavad Teil koostada tsiviilõiguslikke lepinguid laia spektri juriidiliste küsimuste lahendamiseks. Me pakume mitut vormi lepingute koostamist:

  • Teenusteleping (tasuliste teenuste osutamiseks);
  • Tööleping (töötaja ja tööandja vahel määramata tähtajaks või tähtajaline);
  • Ostu-müügi leping;
  • Abieluleping;
  • Tööettevõtu leping;
  • Rendileping (vara rendileping);
  • Komisjonileping;
  • Agendileping;
  • Tasuta kasutamise leping (konsensuslik või reaalne);

 

Me viime läbi Teie õigusliku olukorra üksikasjaliku analüüsi, Tagame Teil olemasoleva dokumentide paketi kvalifitseeritud ekspertiisi, koostame kiiresti õige lepingu vastavuses Eesti seadusandluse nõuetega,  välistades igasuguse võimaluse selle vastuoluliseks tõlgendamiseks ja rahandusorganite pretensioonideks.

Lepingute koostamisel me võtame arvesse juriidiliste ja füüsiliste isikute seadusandlikku võrdsust Eesti seadusandluses, komplekslepingute koostamise variante, võttes arvesse nendega seotud lepingulisi nõudmisi.

Eri liiki lepingute koostamiseks kulub meie spetsialistidel 1-2 päeva. Kindla tsiviilõigusliku dokumentatsiooni tellimiseks kasutage kontaktvormi meie kodulehel või võtke meiega ühendust Skype teel: ari-abi. Te võite võtta meiega ühendust ka telefoni teel ja saada mitmesugust konsultatsiooni meie mänedžeride käest.