Ärikonsultatsioon ja nõustamine

Firma BCC RAAMATUPIDAMINE OÜ on üks autoriteetsemaid operaatoreid äriühingute loomise ja dokumentaalse toetamise turul, firmal on 10 aasta pikkune töökogemus ning tal on püsivad ärikontaktid terve rea juhtivate õigusfirmadega.

Me osutame juriidilistele ja füüsilistele isikutele teenuseid juriidilise isiku ametlikuks asutamiseks ja dokumentaalseks vormistamiseks Eestis, loodud firmade toetamiseks nende aktiivse tegevuse perioodil. Samuti osutame me konsultatsiooniteenuseid maksude optimeerimise küsimustes ja tagame vajaliku kaasneva teeninduse.

Meie professionaalsed juristid aitavad klientidel:

  • asutada juriidilist isikut Eestis;
  • Saada vajalikku informatsiooni rahvusliku seadusandluse iseärasuste kohta äriühingute tegevuse reguleerimise küsimustes.
  • Lahendada (M&A) ettevõtete reorganiseerimise, ühendamise või omandamise probleeme;
  • Viia läbi ettevõtte likvideerimisprotsess (sealhulgas konsulteerida pankroti küsimustes;).

Samuti konsulteerime oma kliente korporatiivse ja võlaõiguse küsimustes,  maksustamise iseärasuste küsimustes Eestis ja mõningates Euroopa Liidu riikides,

Vajaduse korral võib meie poolt osutatavate professionaalsete teenuste spektrit laiendada. Juriidilise konsultatsiooni küsimustes ja meie teenuste loetelu korrigeerimisel   kasutage kontaktivormi või võtke meiega ühendust Skype teel: äriabi.

Meil on alati hea meel osutada Teile jõukohast abi ja oleme rõõmuga valmis pikaajaliseks koostööks.

Hinnad →